Німеччина виділила €760 тисяч постраждалим в конфлікті на Донбасі

Кошти спрямують на психосоціальну реабілітацію

Уряд Німеччини виділив €760 тис. постраждалим в ході збройного конфлікту на південному сході України. Про це повідомляє прес-служба посольства Німеччини в Україні.

В відомстві відзначають, що фінансування Німеччина надає Мальтійської службі допомоги у Світі для продовження проекту, який ця служба здійснює в Україні – "Внесок у психосоціальну стабілізацію постраждалих від конфлікту в Україні".

"У минулого Федеральний уряд вже надав Мальтійській службі 2 мільйони євро для гуманітарних заходів допомоги, які спрямовані внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від конфлікту в Україні", - йдеться в повідомленні.

В посольстві додали, що з 2018 року в рамках проекту була надана допомога більш 7000 постраждалих. У 2019 році стартує нова фаза допоміжного проекту громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які знаходяться на підконтрольної українському уряду території.

"З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації. Також в віддалених громадах люди, які потребують допомоги, будуть відвідувати мобільні команди підтримки", - додали в прес-службі.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що в 2019 році Кабмін виділив гроші на протезування поранених воїнів в зоні ООС.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.