Для захисту прав переселенців презентували новий мобільний додаток

Мета проекту - поліпшити доступ до актуальної інформації

В Маріуполі презентували оновлений мобільний додаток "Твоє пр@во". Про це повідомляє прес-служба мерії.

"Від аналогів і від своєї першої версії оновлений додаток відрізняється більш відпрацьованої структурою, масштабністю тематичного охоплення питань, професійним підходом до контенту. Вся інформація була підготовлена при участь юристів. Відповіді мають посилання на першоджерела", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що мета проекту - поліпшити доступ до актуальної інформації щодо прав, обов'язків і законних інтересів переселенців і мирного населення, яке знаходиться на тимчасово окупованих територіях. Додаток зручний в використанні і доступний на операційних системах iOS і Android.

Додаток охоплює широку категорію питань: від отримання довідки ВПО, порядку перетину лінії зіткнення, отримання пенсійних виплат до захисту інтересів в судових та позасудових інстанціях, доступу до юридичної допомоги та тощо.

Крім того, користувачі зможуть скористатися потрібною інформацією і актуальними зразками документів як онлайн, так і частково офлайн.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що КПВВ на лінії розмежування хочуть максимально поліпшити.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.