На Донеччині кілька міст залишаться без води

Городян просять заздалегідь запасатися водою

В Донецької області у вівторок, 16 липня, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт буде зупинена Карлівська фільтрувальна станція. Про це повідомляє ТК "Орбіта".

Вимушений простій пов'язаний з ремонтними роботами ДП НЕК "Укренерго", для проведення яких з 16 липня, 8.00, до 17 липня, 18.00 буде відключена високовольтна лінія Котляревская — Карлівка. Буде припинена подача води покровської, селидівської і добропільської групам міст.

Карлівська фільтрувальна станція отримує воду з Южнодонбаського водопроводу (ЮДВ), тому на час її зупинки подача води з насосної станції першого підйому ЮДВ буде скорочена.

Водопостачання відновиться в скороченому режимі після подачі електроенергії і заповнення водою споруд і магістральних водоводів, в повному обсязі — після відновлення технологічного режиму на насосній станції першого підйому ЮДВ.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що Кабінет Міністрів України заборонив застосовувати будь-які обмеження поставок електроенергії комунальному підприємству "Вода Донбасу".

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.