Сергій Сивохо подвоїв свій виборчий рейтинг, - соцопитування

При збереженні такої динаміки, у Сивохо є всі шанси стати лідером

За кандидата в народні депутати від партії "Слуга Народу" 49 округу Сергія Сивохо готові проголосувати 18% виборців округу. Це в два рази більше, ніж ще два тижні тому. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного в Донецькій області в останні вихідні перед виборами.

В рейтингу електоральних симпатій виборців, відомий продюсер і медіаменеджер зрівнявся з мером Дружківки Валерієм Гнатенко і впритул наблизився до лідера виборчої гонки – екс-регіонала Бориса Колеснікова, який балотується від "Опозиційного Блоку". Розрив між ними становить всього близько 2%.

Соціологи прогнозують, що при збереженні такої динаміки, у Сергія Сивохо є всі шанси стати лідером електоральних уподобань і перемогти на виборах у Верховну Раду України по 49 округу.

"Колесніков і Гнатенко стрімко втрачають свої позиції. А Сивохо рейтинг нарощує. У нього для цього є серйозний ресурс. Так, в цілому позитивно до Сергія Сивохо відносяться 43% респондентів. Це при незначному антирейтингу. Для порівняння, антирейтинг основних конкурентів Сивохо Бориса Колеснікова та Валерія Гнатенка становить 15% і 12% відповідно", - коментує результати дослідження політичний експерт Андрій Бузаров.

За даними соціологів, на цих виборах очікується висока явка виборців. Так, на питання "чи Підуть вони на вибори?", впевнено відповіли 69,8% виборців. Ще 21% опитаних сказали, що "швидше за все" підуть. При цьому більше 30% респондентів ще не визначилися з тим, кандидатуру якого політика підтримають.

Соціологічне дослідження проводилося на території Дружківки, Костянтинівки, Костянтинівського та Покровського районів Донецької області в період з 11 по 13 липня. Всього було опитано 1200 респондентів. Статистична похибка 2,7%.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що партія "Слуга Народу" хоче створити комітет ВР по відновленню Донбасу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.