Нідерланди направлять $5 млн на посилення безпеки Донбасу

За термінами проект триватиме до середини 2022 року

В рамках програми ООН по відновленню Донбасу Нідерланди виділять Україні $5 млн на "зміцнення безпеки і врегулювання ситуації". Про це повідомили в прес-службі ООН.

Проект розрахований на три роки – до середини 2022 року. В основному він спрямований на зміцнення безпеки і верховенства права на вільних територіях Донецької і Луганської областей.

В рамках проекту буде проводитися співпраця з місцевими інститутами, які відповідають за безпеку та добробут мешканців сходу країни, буде розвиватися співпраця цих інституцій з місцевими громадами. Будуть створюватися нові та поліпшувати старі механізми для вирішення конфліктів, надаватися послуги з реінтеграції колишніх військовослужбовців.

Програму ООН реалізують чотири агентства ООН у Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Житомирській областях. Бюджет програми складає в загальній складності $80 млн. Її підтримують 11 міжнародних партнерів.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що Німеччина виділила €760 тисяч постраждалим у конфлікті на Донбасі.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.