У штабі ООС розповіли, як будуть голосувати військові

21 липня пройдуть дострокові парламентські вибори

Голосування військовослужбовців у зоні проведення Операції об'єднаних сил буде відповідно спеціальному графіку і на звичайних виборчих дільницях. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

"Організована подача до Державного реєстру виборців заяв від військовослужбовців для тимчасової зміни місця голосування. Державним реєстром виборців визначені виборчі дільниці, на яких буде здійснюватися голосування особового складу", - розповів полковник Євген Попович.

Зазначається, що під час голосування будут дотримуватися вимоги законодавства щодо захисту персональних даних військовослужбовців.

Голосування військовослужбовців буде здійснюватися по черзі, у відповідності з певним командуванням графіком, з таким розрахунком, щоб надати можливість кожному військовослужбовцю реалізувати своє право голосу з одночасним збереженням рівня бойової готовності та виконанням поставлених завдань.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що за станом на 11 липня місце голосування змінили понад 23 тис. жителів Донбасу.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.