Поліція Донеччини перейшла на посилений режим роботи

Особлива увага приділяється прифронтовим населених пунктах

Близько 5 тисяч співробітників органів МВС будуть задіяні на охорону громадського порядку в день позачергових парламентських виборів на території Донецької області. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в регіоні.

"З 15 липня правоохоронці несуть службу в посиленому режимі. Завдання поліції - забезпечити законність і безпеку під час позачергових парламентських виборів", - йдеться в повідомленні

Зазначається, що в Донецькій області створено 12 одномандатних виборчих округів та 1132 виборчі дільниці, з яких 47 спеціальних. Після завезення бюлетенів на кожній будуть чергувати співробітники поліції і рятувальники.

В день виборів на охорону громадського порядку в регіоні задіють близько 5000 співробітників органів МВС. Особлива увага - прифронтовим населених пунктах, де, як і під час президентських виборів, будуть нести службу понад 200 поліцейських.

Для оперативного реагування на порушення під час виборів створені додаткові слідчо-оперативні групи. А на вулицях буде збільшено кількість патрульних нарядів. По всій області чергуватимуть вибухотехнічні групи, а також розмістяться резервні сили.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що в штабі ООС розповіли, як будуть голосувати військовослужбовці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.