Зеленський і Меркель обговорили по телефону ситуацію на Донбасі

Канцлер очікує прогресу у звільненні українських заручників

16 липня Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Співрозмовники обговорили шляхи подальшої активізації мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Були позитивно відзначені результати нещодавньої зустрічі дипломатичних радників у Нормандському форматі в Парижі, яка повинна дати поштовх роботі Тристоронньої контактної групи", - йдеться в повідомленні.

Президент України та Федеральний канцлер Німеччини підкреслили необхідність досягнення найближчим часом прогресу у звільненні українських заручників і політичних в'язнів, а також у завершенні процесу розведення сил і засобів у Станиці Луганській, зокрема шляхом демонтажу фортифікаційних споруд і проведення розмінування.

Володимир Зеленський і Ангела Меркель також зупинилися на питанні подальшого забезпечення транзиту газу по території України.

Окрему увагу було приділено обговоренню перспективи реалізації двосторонніх інвестиційних проектів.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія готова до переговорів по Україні в будь-якому форматі, але зустріч повинна бути ретельно опрацьована.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.