Відкрити свою власну справу допомагають мешканцям Маріуполя

Жінки тривалий час працювали на підприємстві, а потім вирішили відкрити свою особисту справу

В Донецькій області в Маріуполі місцевим мешканцям допомагають відкрити свій бізнес. Це роблять у міському центрі зайнятості, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, з майбутніми бізнесменами вирішили поділитися досвідом Ганна Пашкурова та Ганна Волощенко. Свою підприємницьку діяльність у сфері пошиття та ремонту одягу, а також відкриття ательє, вони почали в липні минулого року.

В прес-службі підкреслили, що до цього, дуже довгий час жінки працювали на одному з підприємств Маріуполя. Через проведення реорганізації вони обидві залишилися без роботи. В результаті, вони вирішили стати на облік в Центр зайнятості. Там їм запропонували відкрити свою справу.

Спочатку майбутні бізнесмени пройшли навчання в Маріупольському професійному коледжі за напрямом "Основи підприємницької діяльності". Це допомогло їм отримати потрібну інформацію і написати свій ефективний бізнес-план. Після цього, жінки захистили свій проект, отримали одноразову виплату своїх нарахувань по безробіттю (певну суму) і взялися за відкриття свого ательє. На сьогоднішній день бізнес місцевих мешканок процвітає.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Слов'янську стоматполіклініка отримала нове обладнання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.