Підприємець з Краматорська виграв грошовий приз від Альфа-Банку Україна

З серпня цього року банк щотижня розігрує 25 000 грн на розвиток малого бізнесу в своїй акції «Альфа-Драйв»

В Україні, за даними на початок 2019 року, працюють близько 1,8 мільйона фізичних осіб-підприємців, які представляють сегмент малого бізнесу. Їм потрібна підтримка в розвитку і більше можливостей для масштабування свого бізнесу.

Таку підтримку вирішив надати Альфа-Банк Україна, який активно працює з малим і середнім бізнесом. Банк на сьогодні розвиває цілу онлайн-систему "ОК, Альфа!" для підприємців, за допомогою якої можна здійснювати транзакції, сплачувати податки, подавати звіти в ДПС України, завантажувати шаблони для складання договорів, економити на супровідних послугах та багато іншого. А, крім того, фінустанова проводить акцію, в якій кожен ФОП може виграти 25 000 гривень на розвиток свого бізнесу. Та, найприємніше, наприкінці року учасників акції чекає грандіозний мега-приз – розіграш автомобіля преміум-класу.

Вже шість переможців в акції "Альфа-Драйв" з Ужгорода, Харкова, Бершаді, Житомира, Івано-Франківська отримали свої грошові сертифікати. Сьомий переможець виявився з Краматорська. Ним став Максимов Дмитро Геннадійович.

"Я є клієнтом Альфа-Банку з 2016 року, а це вже більше трьох років, і ні разу не пошкодував, що обрав саме цей банк, – розповів Дмитро Геннадійович. – Думаю, він найкращим чином відповідає одним з головних параметрів при виборі - це надійність і стабільність".

Підприємець розвиває власний автобізнес, керуючи станцією техобслуговування в Краматорську.

"Користуюсь онлайн-банком "ОК, Альфа!" і повинен визнати, що він дуже зручний і швидкий, ніяких збоїв. Все, що стосується розрахунків з партнерами, роблю через банкінг і банківську картку, яка завжди зі мною", - поділився підприємець.

27 вересня відвідав Дмитро Геннадійович Краматорське відділення Альфа-Банку Україна, де йому вручили грошовий сертифікат на 25 000 гривень.

"Ми як банк тісно працюємо з малим і середнім бізнесом. Тому знаємо, чого потребують підприємці, чого їм не вистачає для ведення бізнесу і впроваджуємо сервіси, які спрощують їм повсякденні турботи. Але ми прагнемо підтримувати наших клієнтів не тільки в повсякденному веденні бізнесу, але і в підвищенні його ефективності. Тому розігруємо серед ФОП гроші на розвиток їх справи", – прокоментував директор Краматорського відділення Альфа-Банку Україна Артем Бутко, який особисто вручив переможцю його приз.

До 30 листопада Альфа-Банк Україна щотижня визначатиме одного переможця грошової винагороди в 25 000 гривень, тому випробувати свою удачу зможуть всі бажаючі підприємці. Правила дуже прості: за кожні 5 платежів з рахунку ФОП в онлайн-банку і 5 POS-транзакцій бізнес-картою, незалежно від суми, клієнт отримує один квиток, який бере участь у розіграші.

А наприкінці року банк розіграє серед володарів трьох і більше таких квитків автомобіль преміум-класу. Про такий подарунок мріє чи не кожен український підприємець. Отже, чекаємо фіналу. А поки що визначаються ще 10 переможців, які отримають гроші для свого бізнесу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.