Від 10 до 100 тисяч доларів: організаціям на Донбасі пропонують отримати грант

Отримати гроші можна на конкурсі грантів в рамках проекту USAID

В Донецькій області зареєстровані місцеві громадські організації, асоціації та суб'єкти господарювання приватного сектора, а також інші прибуткові та неприбуткові організації, можуть отримати грант. Сума одного гранту може становити від 10 000 до 100 000 доларів (у гривневому еквіваленті), передає прес-служба Бахмутської міської ради.

Як зазначається, термін фінансування може досягати до 12 місяців. А самі грантові проекти повинні бути реалізовані до 30 жовтня 2020 року. Отримати гроші можна на конкурсі грантів в рамках проекту USAID "Трансформація фінансового сектора". Учасники повинні бути зацікавлені в стабілізації фінансового сектора України.

Так, отримати гроші можна надавши на конкурс проект, який спрямований на велику кількість з фінансування споживачів і підприємств, поліпшення фінансового захисту та обізнаності споживачів фінансових послуг та сприянню формуванню довіри до фінансових установ. Також, створений проект повинен сприяти просуванню законодавчих реформ у фінансовому секторі, підвищенню рівню фінансової інклюзивності. В цілому, проект повинен також допомогти постачальникам фінансових послуг визначити нові сегменти ринку. А також - запропонувати нові спеціалізовані продукти і впровадження інновацій. 

Надіслати концепцію (план попередньої діяльності) можна на електронну пошту: [email protected]. Якщо концепція учасника буде схвалена, організатори проситимуть заповнити повну заявку. Дедлайн подачі концепції - 31 березня 2020 року.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що жінкам з Донецької області готові "подарувати" 120 тисяч гривень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.