У Маріуполі побудують завод питної води

Вартість грандіозного будівництва складе 64 мільйони євро

МінТОТ отримало фінансування в розмірі 64 млн євро на будівництво заводу в Маріуполі з виробництва питної води. Про це повідомила заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вікторія Вороніна під час презентації результатів діяльності МінТОТ, передає видання "УНН".

"Завдяки нашій роботі з Французьким урядом і з Маріупольською міською радою було отримано фінансування 64 мільйонів євро для будівництва заводу в Маріуполі з виробництва питної води. Відповідна угода була підписана в кінці 2018 року", - сказала Вороніна.

За її словами, зараз активно відбувається проектування цього нового заводу, готується технічна документація, працюють французькі експерти, щоб в Маріуполі було належне водопостачання та були додаткові джерела водопостачання.

Нагадаємо, раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про тривожну доповідь ООН ЮНІСЕФ, який вказує на небезпеку для мільйонів жителів Донбасу залишитися без доступу до питної води через ескалацію військового конфлікту.

"ЮНІСЕФ повторно закликає до невідкладного припинення обстрілів критично важливих об'єктів цивільної інфраструктури без дотримання принципу розрізнення і до прийняття заходів для захисту працівників системи водопостачання. Ці чоловіки і жінки ризикують життям, щоб сім'ї і діти мали доступ до чистої питної води, що є основоположним правом для всіх ", - заявляла тоді заступник глави представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.