Тролейбус вартістю 5 млн гривень: мешканців Бахмута "пересадили" на новий транспорт

У наступному році планують придбати ще 10 тролейбусів

В місті Бахмут, Донецької області, купили новий тролейбус вартістю майже в 5,5 мільйонів гривень. Сьогодні, 6 листопада, транспорт презентували громадськості, передає прес-служба Бахмутської міської ради в соцмережі Facebook.

Як зазначається, тролейбус з низькою посадкою №302 був куплений за кошти місцевого бюджету. Даний транспорт ідеально підходить для маломобільних груп населення. Також він є енергоефективним і має запас автономного ходу до двох кілометрів.

За словами директора КП "Бахмут Електротранс" Володимира Капаруніна, у наступному році планують придбати ще 10 тролейбусів і одну сервісну машину за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Ще за гроші місцевого бюджету хочуть капітально відремонтувати чотири тролейбуси. А також придбати тролейбуси на автономному ходу. Вони будуть призначені для пересування мешканців з віддалених сіл в місто.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в бюджет Донбасу заплатили 3 млн грн.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.