США на Донбасі займуться створенням робочих місць

Проект США спрямований на залучення інвестицій та трансформацію економіки регіону

В Донецькій і Луганській областях Сполучені Штати Америки реалізують проект, який спрямований на створення робочих місць. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

За його словами, проект США також спрямований на залучення інвестицій і трансформацію економіки регіону. А самі Штати зацікавлені в розвитку економіки України.

"Розглядається можливість відкриття офісу в USAИD Краматорську для ефективної координації. Обговорили (з делегацією Регіональної місії USAID в Україні і Білорусі та проектом USAID, - ред.) можливість допомоги для закладів професійно-технічної освіти з урахуванням стратегії її розвитку в Донецькій області", - написав Павло Кириленко.

Варто зазначити, що в Україні у Донецькій області може з'явитися почесне консульство Латвійської Республіки. З литовської сторони вже погодили кандидатур на посаду почесного консула в Донецькій області.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що центр підтримки малого та середнього бізнесу створять в Маріуполі.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.