Молодь на Донбасі може потрапити в раду при Слов'янській міськраді

У місті Слов'янськ набирають додаткових кандидатів у раду

В Донецькій області молодь має можливість увійти до складу молодіжної ради при Слов'янській міській раді. Для цього вже навіть був відкритий додатковий набір кандидатів, передає прес-служба Слов'янської міської ради.

Як зазначається, молодіжна рада є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики. Рада взаємодіє з органами міської ради та забезпечує узгодженість дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді.

"Учасником молодіжної ради може бути молода людина - член громади міста Слов'янська, у віці від 14 до 35 років, яка навчається у навчальному закладі міста, є керівником або членом громадської організації або ініціативної групи, здійснює свою діяльність у місті Слов'янську", - йдеться в повідомленні.

Всі, хто бажають увійти в раду, повинні надати у відділ у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту заяву, біографічну довідку із зазначенням контактної інформації та досвіду особистої діяльності, участі у проектах, займаної посади.

"Запрошуємо бажаючих стати членами Молодіжної ради з 11 по 30 вересня 2019 року", - підкреслюють в прес-службі.

Подати необхідні документи у відділ у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту Слов'янської міської ради можна за адресою: площа Соборна, каб. № 442-443, або на e-mail: molod @ slavrada.gov.ua. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном: 2-76-50.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що молодь на Донбасі хоче перетворити Покровськ в Силіконову долину.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.