Позачергове засідання ТКГ щодо Донбасу: про що говорили

ТКГ зібралася на позачергову зустріч через події на Донбасі

Відбулося позачергове засідання Тристоронньої контактної групи, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Повідомляється, що позачергове засідання Тристоронньої контактної групи провели у форматі відеоконференції, щоби не допустити зриву режиму повного та всеосяжного припинення вогню.

Так, ОБСЄ вкотре підтвердила безпідставність будь-яких звинувачень на адресу Збройних сил України в районі населеного пункту Шуми в період з 5 липня до 2 вересня.

"Це факт, викладений у нашому звіті від 5 вересня цього року", – підкреслив голова СММ ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік.

Крім того, учасники консультацій домовилися про спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора вiд ОБСЄ.

Зазначається, що українська сторона забезпечить питання логістики та гарантії безпеки всім учасникам інспекції.

"Сьогоднішній день дає нам надію, що режим припинення вогню буде виконуватися й надалі усіма сторонами. З цією метою українська сторона буде задіювати будь-які механізми як у рамках ТКГ, так і в рамках Нормандського формату, які дозволять зберегти життя українських військовослужбовців та мирного населення. Ми залишаємося повністю відданими мирному процесу та виконанню досягнутих домовленостей", – сказав глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

Нагадаємо, дрони ОБСЄ помітили важку техніку та оборонні споруди на непідконтрольній території Донбасу.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.