СБУ викрила кіберзлочинців на Донбасі

Мешканці Маріуполю, за вказівками з "ДНР", закликали у соцмережах до масових заворушень та акцій непокори

Служба безпеки України блокувала діяльність ворожої мережі пропагандистів із району проведення операції Об'єднаних сил, повідомляється на сайті відомства.

Так, кіберфахівці викрили діяльність мережі сепаратистських інтернет-агітаторів, яку координувало так зване "Міністерство інформації ДНР". Повідомляється, що до групи входило п’ять мешканців Маріуполя, які, за вказівками кураторів, систематично розміщували деструктивні матеріали на сторінках у російських соцмережах, а також публікували заклики до порушення територіальної цілісності та конституційного ладу в місцевих спільнотах із понад 150 тисячами користувачів.

"Пропагандисти виправдовували російську агресію проти нашої країни, популяризували терористичні організації "Л/ДНР" та відокремлення південно-східних областей від України. Крім того зловмисники закликали до масових заворушень та акцій непокори", - йдеться у повідомленні СБУ.

Такі дії кваліфікуються як злочини проти основ національної безпеки, наголосили у відомстві, і за діяльність спрямовану на повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади, а також посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, передбачена кримінальна відповідальність.

Раніше повідомлялося, що на Донеччині сварка сусідів закінчилася стріляниною.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.