Безпілотник ОБСЄ «засік» на Донбасі нову російську бронетехніку

У складі колони була машина, яка ніколи не поставлялася в Україну

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей була виявлена колона бронетехніки бойовиків. Про це повідомляється в звіті місії.

За допомогою безпілотного літального апарату дальнього радіусу дії СММ ОБСЄ виявила в районі населеного пункту Круглик (65 км південно-західніше Луганська) колону з 14 бронемашин БМП-1.

У складі цієї групи також була одна інженерна машина (ІМР-3), яка створена на базі танка Т-90, і призначена для забезпечення просування військ. Виробляються такі машини тільки на території РФ.

Нагадаємо, в кінці липня бойовики російських окупаційних військ потрапили в безпілотний літальний апарат поблизу Первомайська на окупованій Луганщині. За оцінкою експертів, вогонь вівся з стрілецької зброї.

Раніше портал "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що російські окупаційні війська відмовляють патрулям СММ ОБСЄ в проїзді через підконтрольні їм блокпости. Бойовики коментували свою відмову "наказами" від начальства і проведенням спецоперацій" в районі.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.