На КПВВ «Станиця Луганська» знову введено скорочений режим роботи

Тривають заходи з розмінування місцевості

Контрольний пункт в'їзду-виїзду "Станиця-Луганська" тимчасово змінить графік роботи. Про це повідомляє прес-центр операції Об'єднаних сил на своїй сторінці в фейсбук.

"З метою збереження життя і здоров'я цивільного населення з 12 серпня режим роботи КПВВ "Станиця-Луганська" було змінено - контрольний пункт буде функціонувати щоденно до 18.00", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після зазначеного часу пропуск через КПВВ "Станиця-Луганська" не буде здійснюватися згідно з вибухонебезпечністю робіт з розмінування та потенційною загрозою для життя і здоров'я цивільного населення.

Командування Об'єднаних сил звертається до громадян з проханням врахувати цю інформацію при плануванні своїх поїздок.


Нагадаємо, в кінці липня в Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи, де сторони домовилися про відновлення мосту в Станиці Луганській. Але для початку ремонтних робіт потрібно розмінувати прилеглу до нього територію. Так, роботи по знешкодженню вибухонебезпечних предметів почалися 1 серпня.

Раніше портал "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що на території Луганської області піротехніки ДСНС завершили перший етап розмінування.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.