Зеленський представив нового керівника поліції Луганської області

У 2015 році він почав свій шлях як патрульний поліцейський

Управління Патрульної поліції на Луганщині очолив 31-річний старший лейтенант поліції Віктор Левченко. Про це повідомляє прес-служба поліції у Луганській області.

У 2015 році Віктор Левченко почав свій шлях як патрульний поліцейський, який згодом успішно ніс службу на керівних посадах Патрульної поліції Миколаєва, а з 2018 року був призначений начальником відділу Патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь.

Він має дві вищі освіти, одна з яких юридична, а також є майстром спорту з легкої атлетики та багаторазовим чемпіоном України.

Нового керівника особовому складу представив заступник начальника Департаменту Патрульної поліції Вадим Зеленський: "Віктор Левченко - професійний і принциповий керівник з високою самодисципліною, вимогливий як до себе, так і до інших. Впевнений, що він гідно впорається з покладеними на нього обов'язками".

Новий керівник поліції звернувся до колективу управління та окреслив основні напрямки роботи: "Основне завдання Патрульної поліції в Луганській області, як і по всій Україні, це забезпечення безпеки громадян, їх прав і свобод. Я докладу максимум зусиль для більш ефективного виконання покладених на нас завдань. Принципи моєї роботи базуються на дисципліни, чесності і справедливості".

Раніше портал "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що президент України Володимир Зеленський звільнив глав семи районів Донецької області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.