Розвідка ВСУ: "Противник почав ротацію сил"

У призовники "ДНР" не допускаються кримінальні елементи

Проросійські окупаційні війська в районі проведення операції Об'єднаних сил проводять чергову ротацію передових підрозділів. Про це повідомив представник прес-центрі Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк, передає "УНН".

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях початок чергову ротацію передових підрозділів з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС Російської Федерації", - йдеться в повідомленні .

У той же час ротації не підлягають військовослужбовці, призвані на військову службу за програмою дострокового звільнення з місць позбавлення волі.

У зв'язку з цим, командири підрозділів окупантів в терміновому порядку уточнюють і подають по команді списки військовослужбовців, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше портал "Донбас. Коментарі" повідомляв про провокаційні дії найманців терористичних формувань "ЛНР" на Станиці, де українська влада має намір почати капітальний ремонт мосту.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.