Жовтневу площу в Донецьку перейменували в честь терориста

До річниці загибелі Захарченко його живі подільники готуються ґрунтовно

В окупованому Донецьку перейменували Жовтневу площу в площу імені Олександра Захарченко - глави т.зв. "ДНР", якого підірвали на смерть минулого року в ресторані на бульварі "Пушкіна". Про це розповів на своїй сторінці новий керівник "республіки" Денис Пушилін Денис Володимирович на своїй сторінці в Facebook.

"Наша данину пам'яті, поваги і подяки першому Голові Донецької Народної Республіки! Відтепер легендарне місце - площа перед Будинком Уряду - носить його ім'я", - написав керівник окупантів Донецької області.

Пушилін Денис Володимирович також додав, що в наближення річниці "фатальної дати", в пам'ять про ватажка терористів Захарченко площа засіяли квітами.

Нагадаємо, видання "Донбас. Коментарі" повідомляло, що 31 серпня в донецькому Парку культури відбудеться церемонія відкриття гіпсового погруддя Захарченко. Також вже представлений його монумент в повний зріст, який буде встановлений у колишнього ресторану "Сепар", де так і не встиг пообідати колишній глава "ДНР".Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.