Герої шекспірівських часів з'являться в Маріуполі

Місцеві мешканці і гості міста дізнаються містичні легенди

Побачити екскурсоводів у костюмах давньогрецьких богів і героїв шекспірівських часів, гості та місцеві мешканці Маріуполя зможуть вже завтра, 4 грудня. Їм розкажуть містичні легенди, а ще - цікаві факти з життя міста, передає прес-служба Маріупольської міської ради. 

Як зазначається, все це буде відбуватися під час презентації новаторського лінгво-соціокультурного проекту "Vezha-the cradle of Creative Space". Такий захід проводять, щоб познайомити іноземців, які перебувають у Маріуполі, з історією цього міста.

Так, у культурно-туристичному центрі "Вежа" проведуть квест. Учасники повинні будуть знайти капелюх і окуляри архітектора Нільсена разом з Шерлоком Холмсом. Ще їм підготували подорож Маріуполем за допомогою віртуальних окулярів. 

Крім цього, присутні побачать театралізовані вистави, зможуть розгадати загадки, послухають історію та інформацію про відомих людей Маріуполя. Презентація буде проходити, як англійською, так і новогрецькою мовами в культурному центрі "Вежа".

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що школярів на Донбасі познайомлять з відомими спортсменами.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.