На День Святого Миколая в Маріуполі відкриють одразу чотири ялинки

В одному з районів міста ялинку буде відкривати сам Святий Миколай

В Донецькій області вже цього четверга, 19 грудня, в Маріуполі на День Святого Миколая відкриють одразу чотири ялинки. Це відбудеться у Приморському, Кальміуському районах, а ще - на Театральній площі і в парку "Веселка", передає прес-служба Маріупольської міської ради. 

Як зазначається, вогні на ялинках засвітяться одночасно в 18:00. Під час відкриття гості та місцеві мешканці міста, в різних районах, зможуть побачити різні культурно-розважальні заходи.

Наприклад, у Кальміуському районі будуть виступати веселі аніматори, приєднатися до них можуть і мешканці міста. Також проведуть тематичні вікторини, концертну програму. Присутні зможуть побачити виступи колективів Кальміуського будинку дитячої та юнацької творчості, Палаців культури "Іскра" та селища Каменськ. Виступаючі виконають світові хіти і пісні з новорічною тематикою.

Самого Святого Миколая можна буде побачити в Приморському районі. Він буде відкривати головну ялинку району. Святковий концерт почнуть, як тільки запалять новорічні гірлянди. В цьому районі виступлять творчі колективи Палацу культури "Чайка". Ще будуть проведені конкурси для самих маленьких гостей.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що став відомий маршрут Святого Миколая на Донбасі.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.