Українська сторона готова до розведення військ на Донбасі

Почати розведення сил готові сьогодні в 12:00

Сьогодні, 8 листопада, українська сторона повністю готова до розведення військ на ділянці №3. Це населені пункти Богданівка - Петрівське Донецької області, передає прес-служба Операції об'єднаних сил в соцмережі Facebook.

Як зазначається, почати розведення сил готові сьогодні в 12:00.

За словами командувача Об'єднаних сил генерала-лейтенанта Володимира Кравченка, дата розведення сил встановлена з урахуванням останнього порушення режиму припинення вогню на цій ділянці. Воно було зафіксовано 30 жовтня 2019 року. Подію було записано в щоденному звіті Спеціальної Моніторингової Місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) від 31 жовтня.

Також додається, що у зв'язку з тим, що українська сторона бачить семиденний режим тиші на даній ділянці, вона готова почати розведення.

Так, рівно о 12:00 буде запущена біла ракета, яка стане сигналом супротивникові про готовність розведення військ. У випадку, якщо окупанти не відповідатимуть тим же, можна буде вважати, що вони зірвали процес розведення сил. А також порушили міжнародні домовленості.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Золотому продовжується дзеркальне розведення військ.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.