Сьогодні шахтарі Донбасу отримають свою заповітну зарплату

Деякі працівники не отримували виплати з червня

В Донецькій області шахтарі, які довгий час були без заробітної плати, незабаром отримають свої гроші. Про те, що кошти вже надійшли на казначейські рахунки, повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

За його словами, вчора ввечері на рахунки "впали" 411,8 млн грн. Частково гроші вже були відправлені на зарплатні картки шахтарів. Інші працівники отримають свої кошти сьогодні.

Видання "Донбас. Коментарі" писало, як довго шахтарі будуть "сидіти" без зарплати. Загальна заборгованість в області по зарплатам шахтарів досягла 577,7 млн грн.

Так, з грошей, що надійшли, державне підприємство "Селидіввугілля" вже використало 77 млн грн. За рахунок решти коштів буде погашена заборгованість за червень, липень, серпень, вересень і сплачено близько 30% заробітної плати за жовтень.

А ось "Мирноградвугілля" заборгованість по зарплатах сьогодні погасить повністю. Їм залишилося виплатити заробітні плати за серпень, вересень і 45% заробітної плати за жовтень.

"Торецьквугілля" погасило заборгованість за серпень-вересень. Сьогодні працівники отримають гроші - 35% зарплати за жовтень. "Південнодонбаське №1" виплатило зарплати за вересень і оплатило 65% заробітної плати за жовтень.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Луганській області очікують, що гроші шахтарі отримають на цьому тижні.

Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.