Батьків на Донбасі будуть "виховувати" в дитячому садку

Клуб молодих батьків відкрили у дитячому садку Маріуполя

Молоді батьки в Донецькій області тепер з легкістю можуть теж ходити в дитячий садок, як і їх діти. Причина - в Маріуполі відкрили клуб молодих батьків, прямо на базі дитячого садка № 55 "Барвінок", передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, на першому занятті були присутні батьки дітей ранніх і молодших груп. Модератор і психолог провели з ними різноманітні цікаві вправи.

За словами завідуючої дошкільного навчального закладу №55 Світлани Карташової, таке спілкування між батьками допомагає краще дізнатися один одного. А в результаті - сформувати дружні відносини і міцну команду. Під час зустрічей будуть розглядати проблемні ситуації та спілкування батьків з дітьми. Поради зможе надати сам професійний психолог.

Вже після першого заняття було проведено опитування. Кожен присутній розповів про свої враження та бажання. Всі зауваження будуть враховані вже до наступного заняття. "Виховувати" батьків у дитячому саду планують практично кожного місяця. 

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що світ краси і фантазії показують мешканцям Маріуполя. Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.