У Бахмуті за гроші Громадського бюджету реалізують 13 проектів

Всього було подано 19 проектів і віддано 1986 голосів

В Донецькій області в місті Бахмут завершилося голосування щодо проектів, які можуть бути реалізовані за гроші Громадського бюджету. Голосування тривало протягом вересня-листопада, передає прес-служба Бахмутської міської ради.

Як зазначається, протягом двох місяців, кожен мешканець міста мав можливість взяти участь у голосуванні. А в результаті, показати свою думку і вибір, на що саме слід витратити кошти міської ради.

Так, 13 проектів набрали найбільшу кількість голосів. Всього було подано 19 проектів на суму 817 590 гривень і віддано 1986 голосів.

Проекти-переможці будуть реалізовані протягом наступного року на території Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади.

Вже відомо, що будуть впроваджувати такі проекти, як сучасна автоматизована лабораторія, дитячий спортивний майданчик "Троянда", ігровий арт-простір "Zone kids" в дитячій бібліотеці, створення позитивного іміджу Бахмутської ОТГ і розвиток YouTube-каналу, простір для пARTнерів, освітній простір Першої Допомоги.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Маріуполі студентам присвятили цілий тиждень.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.