На території ОРДЛО використовують для випробування нові зразки озброєння

До частин окупантів прибули російські спецназівці

Територію в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) окупанти продовжують використовувати, як полігон. Це роблять з метою підготовки в бойових умовах особового складу підрозділів спеціального призначення Збройних сил Російської Федерації, передає прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначається, також території в ОРДЛО використовують для випробування нових зразків озброєння. Цим займається командування Збройних сил Росії.

Так, у з'єднаннях та частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) доставили російських спецпризначенців. Вони прибули із засобами технічної розвідки і снайперськими гвинтівками, у тому числі невстановленого зразка.

Українська розвідка встановила, що це кадрові військовослужбовці Росії. Вони вивчали обстановку в районах передових позицій і використовували спеціальне завезене обладнання. Російські спецназівці виконували завдання у складі снайперських пар і розвідувальних груп.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що музею поліції на Донбасі подарували ексклюзивну колекцію експонатів.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.