В Авдіївці відзначають Міжнародний день інвалідів

Мешканців закликають допомагати людям з обмеженими можливостями

В Донецькій області у прифронтовому місті Авдіївка сьогодні, 3 грудня, відзначають Міжнародний день інвалідів. Всіх місцевих мешканців закликають не забувати про людей з обмеженими можливостями і допомагати їм, передає прес-служба Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка в соцмережі Facebook.

Як зазначається, на долю таких людей випали нелегкі випробування. Але вони все рівно всіляко долають труднощі і вірять в життя. Задуматися про тяжкості долі людей з інвалідністю варто не тільки сьогодні, але і в інші дні року. Ці люди потребують допомоги завжди...

В прес-службі також підкреслили, що навіть не велика увага зможе підвищити людині з обмеженими можливостями не тільки настрій, але і віру в добро.

"Бажаємо людям з обмеженими можливостями міцного здоров'я, добра, благополуччя, сили духу, витримки і віри у завтрашній день", - йдеться в повідомленні.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що медикам у сільській місцевості на Донбасі вручили нові автомобілі.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.