Пологові будинки на Донбасі отримали гуманітарну допомогу

Кількість наборів вистачить для забезпечення 460 кесаревих розтинів

В Донецькій області в місті Маріуполь пологові будинки отримали гуманітарну допомогу від фонду Організації Об'єднаних Націй (ООН). Місту передали медичні набори для надання акушерсько-гінекологічної допомоги на суму 400 тисяч гривень, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, медичні набори складаються з хірургічних інструментів, шовних матеріалів, витратних матеріалів і найбільш необхідних медикаментів: анальгетиків, протизапальних, антибактеріальних, кровоспинних препаратів.

Також, передали препарати та розчини для інфузій, які необхідні для оперативних втручань та проведення реанімаційних заходів для матерів і новонароджених, а також надання невідкладної медичної допомоги жінкам при пологах.

В прес-службі підкреслюють, що кількість наборів вистачить для забезпечення 460 кесаревих розтинів та інших хірургічних гінекологічних втручань.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що людей, яким за 50 років, почнуть звільняти в ОРДЛО.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.