Новорічне свято проведуть у прифронтовій Авдіївці

Діти також зможуть отримати солодкі подарунки

В Донецькій області всіх місцевих мешканців разом з дітьми запрошують на Новорічне свято. Провести його хочуть дружно, цікаво і яскраво, передає прес-служба Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка в соцмережі Facebook.

Як зазначається, відвідати свято можуть діти від трьох до 14 років з багатодітних сімей. А також діти, які знаходяться під опікою та піклуванням. При цьому, ці дітки ще зможуть отримати солодкі подарунки. Для цього батькам необхідно звернутися у відділ у справах сім'ї, молоді та спорту.

В прес-службі підкреслили, що для отримання подарунків потрібно захопити з собою з дому паспорта батьків, копії свідоцтва про народження дітей. Подарунки можна забрати з 24 грудня цього року і аж по 30 січня 2020 року. Але, крім вихідних та святкових днів. Відділ працює за адресою: вул. Менделеєва 6, кабінет № 31.

Саме Новорічне свято проведуть у вівторок, 24 грудня, за адресою: вул. Менделеєва 6, школа №5 (актова зал). Початок о 14:00.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що спортсмени з Донбасу завоювали безліч медалей на змаганнях з армспорту.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.