На Донбасі ключі від квартири вручили 40 дітям-сиротам

Житло для місцевих мешканців придбали на умовах співфінансування

В Донецькій області сьогодні, 20 грудня, ключі від квартири отримали 40 дітей-сиріт. Тепер у кожного з них буде своє житло, повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook глава Донецької обласної держадміністрації Павло Кириленко.

За його словами, житло для місцевих мешканців придбали на умовах співфінансування. Тобто, виділення коштів з місцевих і обласного бюджету 50 на 50.

Квартири купили в Костянтинівці, Краматорську, Покровську, Лимані, Мирнограді, Добропіллі, Селидові. А ще - в Добропільському, Бахмутському, Покровському, Слов'янському, Мар'їнському, Волноваському районах. Придбали квартири і в Олександрівській і Черкаській Об'єднаних територіальних громадах (ОТГ).

Павло Кириленко підкреслив, що всього в цьому році для такої категорії людей купили 120 квартир і будинків. При цьому, в 2019-му році Донбас отримав субвенцію з державного бюджету у сумі 79 млн гривень. Вона була спрямована на виплату грошової компенсації та придбання 204 одиниць житла.

Крім цього, також сьогодні Дитячому будинку сімейного типу вручили ключі від автомобіля Форд-Транзит. Вони виховують дев'ять дітей.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що сьогодні на Донбасі співали колядку "Carol of Bells".

Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.