Новорічні вистави та театралізовані виступи покажуть в Маріуполі

Всі бажаючі зможуть потрапити на новорічну екскурсію

В Донецькій області в Маріуполі гості і місцеві мешканці зможуть провести святковий вікенд. У місті покажуть дитячі вистави, театралізовані вистави і новорічні вікторини, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, підготовку до свят проводять у всіх палацах культури, а в місцевих бібліотеках проводять тематичні майстер-класи. Так, кожен, хто забажає, зможе приєднатися до виготовлення новорічних ялинок та іграшок. Єдине що, перед тим, як відвідати майстер-клас, необхідно попередньо зареєструватися.

В прес-службі наголосили, що якщо записатися заздалегідь, то можна потрапити на новорічну екскурсію. Там будуть розповідати про історичні традиції святкування Нового року в Маріуполі та регіоні. Також проведуть ще безліч заходів.

Одним з найяскравіших заходів буде фестиваль для людей похилого віку. Для цього, вже проводили відбіркові тури. Тепер учасники будуть показувати свої таланти вже завтра, 24 грудня, в Маріупольській камерній філармонії.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що на Донбасі показали новорічну ялинку Покровська.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.