На Донбасі діти отримають подарунки від "Опозиційної платформи - За життя"

Веселих свят і солодощів вже дочекалися діти навчальних організацій

В Донецькій області понад 5000 дітей з міста Слов'янськ, Миколаївка, Святогірськ, Слов'янського та Олександрівського районів отримають новорічні подарунки. Подарувати дітям таку радість вирішили народні депутати від "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Солодов і Наталія Королевська, передає прес-служба "Опозиційної платформи - За життя" на своєму сайті.

Як зазначається, солодкі подарунки будуть надані від фонду "Дорога життя". Ця благодійна акція проходить кожного року вже з 2014 року.

За словами Юрія Солода, склалася добра традиція щорічно вітати дітей Донбасу з Новим роком та Різдвом Христовим.

"Ми даруємо їм солодощі, влаштовуємо справжні свята, проводимо ранки. Не дивлячись на важку економічну і політичну ситуацію в країні, в наших силах зробити цих малюків хоч трохи щасливішими", – сказав народний депутат.

Так, перед наступаючими святами Юрій Солод зі своєю командою вже встигли привітати діток з міських Центрів соціально-психологічної реабілітації, слабозорих дітей з обласної школи-інтернату та дітей з навчальних організацій. Там провели святкові ранки, після чого дітям вручили солодощі.

Крім цього, Юрій Солод повідомив, що вірить - мир на Донбасі обов'язково настане. А саму надію змінить впевненість у завтрашньому дні.

picture

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що дівчина з Донбасу перемогла в конкурсі наукових проектів в США.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.