На Донбасі можна безкоштовно поїсти у 22 місцях

Мешканців області безкоштовно нагодують, одягнуть і взують

В Донецькій області, на даний момент, працюють 50 "банків", де можна безкоштовно взяти теплий одяг і 22 пункти безкоштовного гарячого харчування. Подібні точки були створені для того, щоб люди легше перенесли холодний період року, передає прес-служба Донецької обласної держадміністрації.

Як наголошується, в області розгорнули 293 стаціонарних і два мобільних пункти обігріву. Вони працюють у всіх адміністративно-територіальних одиницях області. Цілодобово працюють 124 пункти зі 295.

В прес-службі підкреслюють, що у разі погіршення погодних умов, або значного зниження температури повітря, будуть працювати цілодобово абсолютно всі пункти обігріву. У деяких місцях обігріву будуть безкоштовно видавати гарячі напої, такі як чай або кава. Також, якщо буде необхідність, людина зможе отримати безкоштовно медичну допомогу.

Дізнатися, де саме розташовані якісь пункти обігріву, банки одягу і точки харчування можна на сайті ДОГА, внизу публікації, натиснувши на слово "Завантажити". 

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що бібліотеки в прифронтовій Авдіївці побудують в новому приміщенні.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.