На вулицях Маріуполя з'являться 15 нових тролейбусів

Всього до кінця року у місті курсуватимуть 72 нових тролейбуса

В Маріуполь прибула третя партія нових тролейбусів, яка складається з 15 нових транспортних засобів. Всього місто має отримати 72 нових тролейбусів. Їх закуповують у рамках реалізації спільного проєкту Маріупольської міської ради та Європейського банку реконструкції та розвитку, повідомляє пресслужба міськради. Про це пише "Маріуполь Експрес".

Міський голова Вадим Бойченко заявив, що в місті розроблять транспортну модель розвитку до 2030 року. Фахівці напрацюють алгоритм заміщення транспорту в майбутньому і коригування маршрутів в залежності від пасажиропотоку.

Третя партія тролейбусів замінить 9 застарілих марки ЮМЗ. Шість одиниць транспорту посилять маршрути № 5, 12 і 13. Завдяки цьому, вдасться скоротити інтервал на 12 і 13 маршрутах в години пік до 6 хвилин. Крім того, збільшиться випуск транспорту з 44 одиниць до 50 в робочі дні. Транспорт обладнаний системою кондиціонування, датчиками пасажиропотоку, камерами відеоспостереження, системами GPS і Wi-fi. Споживання електроенергії в нових тролейбусах менше на 35%.

Згідно з графіком поставки, четверта і п'ята партії нових тролейбусів будуть прибувати в Маріуполь до кінця 2020 року.

За інформацією директора департаменту транспорту і зв'язку Василя Клата, за 2016-2018 роки закуплено 113 автобусів, тролейбусів і трамваїв на суму близько 240 млн гривень. З 2019 року в місто почали прибувати 64 автобуси в рамках реалізації проєкту з Міжнародною фінансовою корпорацією. У 2020 році – на вулицях Маріуполя курсують тролейбуси, закуплені в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Крім оновлення транспорту, плани реконструкція депо МТТУ. Фінансову допомогу також надасть Європейський банк реконструкції та розвитку. Попередній обсяг фінансування – понад 170 млн грн. Вже на завершальній стадії процес визначення переможця тендеру. До ремонтних робіт планують розпочати у жовтні поточного року.

Раніше "Донбас.Коментарі" писали, що близько 95% ліфтів у багатоповерхових житлових будинках Донецької області вже відпрацювали свій нормативний термін експлуатації і потребують ремонту. Таку інформацію озвучив директор департаменту ЖКГ Донецької облдержадміністрації Сергій Гончаренко в ході засідання колегії Донода 30 липня.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.