Кабмін виділив 5,6 млн гривень на житло для переселенців

Уряд планує купити для переселенців квартири в Донецькій області

Кабінет міністрів України під час засідання 5 серпня ухвалив рішення про виділення 5,6 млн грн. на закупівлю житла для переселенців. Про це повідомляє "Урядовий портал".

Зокрема, планують купити 18 квартир в Краматорську і Покровську Донецької області, а також один будинок в Приморську Запорізької області. Це повинно бути житло для тимчасового проживання приблизно 55 внутрішньо переміщених осіб.

У повідомленні також зазначено, що всього у 2020 році коштом субвенції планується придбати орієнтовно 66 квартир і 9 будинків для тимчасового проживання приблизно 235 внутрішньо переміщених осіб. Законом України "Про Державний бюджет на 2020 рік" за бюджетною програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу в результаті збройного конфлікту на сході України" передбачено видатки бюджету в сумі 20 млн гривень, головним розпорядником яких є Мінреінтеграціі.

Раніше "Донбас.Коментарі" писали, що близько 95% ліфтів у багатоповерхових житлових будинках Донецької області вже відпрацювали свій нормативний термін експлуатації і потребують ремонту.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.