На Луганщині створили новий лісовий заказник

Стало відомо, де в Луганській області відновлюватимуть дубовий ліс

На Луганщині у Сватівському районі створено лісовий заказник "Плоский ліс". Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація, посилаючись на розпорядження голови ОДА – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая № 584 від 4 вересня цього року.

Так, територію площею 24,5398 га оголошено лісовим заказником місцевого значення "Плоский ліс". Знаходиться цей лісовий заказник в межах Сватівського району. Метою його створення є збереження та природне відновлення дубових лісів, унікальних для цієї місцевості фармацій та асоціацій лісової рослинності, типових рослинних природних комплексів, а також охорона тваринного світу, підтримка загального екологічного балансу в регіоні, раціональне використання лісових екосистем Луганської області.

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації розробить положення про лісовий заказник місцевого значення "Плоский ліс" та оформить охоронне зобов’язання.

Нагадаємо, пожежні розповіли, де все ще тривають пожежі на Луганщині.

Також повідомлялося, що "чорних лісорубів" спіймали в Донецькій та Луганській областях. Відомо, яке покарання їм загрожує.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.