Поблизу Новоайдара відбудовують міст: коли відкриють проїзд

Опубліковані фото, як у Новоайдарському районі відбудовують міст

Поблизу смт Новоайдар у Луганській області триває капітальний ремонт мосту через річку Айдар. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

Зазначається, що об’єкт розташований на км 42+533 автомобільної дороги державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар.  Роботи виконує підрядна організація ТОВ "Мостстройком" (місто Дніпро). Так, на лівому проїзді вже забетоновані 1-й та 2-й прольоти, а також тротуари. Проведено армування 3-го та 4-го прольотів. Крім того, проведені підготовчі роботи до бетонних робіт.

Планується до 18 вересня повністю забетонувати монолітну плиту лівого проїзду мосту. Після відновлення руху по лівій стороні мосту мостобудівники перейдуть працювати на праву сторону. Її, відповідно, перекриють, а рух буде відбуватися по лівій смузі.

Згідно з тендером, уведення Новоайдарського мосту в експлуатацію очікується до кінця поточного року. В ОДА кажуть, що за сприятливих погодних умов до 1 листопада мають бути завершені основні роботи. Потім до кінця року влаштують освітлення, встановлять огородження та дорожні знаки.

Раніше повідомлялося, що на Луганщині створили новий лісовий заказник.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.