В Україні збільшилася кількість офіційних переселенців

Показники продовжують збільшуватися

Станом на 12 серпня 2019 року в Україні офіційно зареєстровано 1 млн 399 тис. 550 переселенців. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"За даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік 1 млн 399 тис. 550 переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що станом на 5 серпня в Україні були враховані 1 млн 397 тис. 304 переселенця. Таким чином, за тиждень кількість зареєстрованих ВПЛ збільшилася на 2 246 осіб

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року Мінсоцполітики запустило єдиний реєстр внутрішньо переміщених осіб. Він призначений для забезпечення електронного інформаційного взаємодії Міністерства соціальної політики України з громадянами, волонтерами, організаціями з питань, пов'язаних з рішенням проблем внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що для захисту прав переселенців презентували новий мобільний додаток.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.