У перший клас на Донбасі відправилися понад 17 тисяч дітей

Співробітники поліції взяли участь в акції "Відведи дитину до школи"

У Донецькій області в цьому році до школи пішли понад 17 000 першокласників. Лише семеро дітей пішли в перший клас до Маріупольської загальнообласної школи-інтернату №2, передає прес-служба Національної поліції в Донецькій області.

Як зазначається, це п'ять хлопчиків і дві дівчинки. Всього в цьому інтернаті, на даний момент, виховується 80 дітей.

"У ліцеї-школі №48 поліцейські представили клас з правознавства та патріотичного виховання. А маріупольська школа №52 дружно вітала шестикласника Даніеля Апостола. Він здійснив відважний вчинок - допоміг поліції затримати небезпечного злочинця і врятувати життя дівчинки в червні цього року", - йдеться в повідомленні.

За словами самого хлопчика (Даніеля Апостола), він хоче бути поліцейським. І збирається піти вчитися на поліцейського вже через кілька років.

"Сьогодні у всіх навчальних закладах Донецької області відбулися уроки з поліцейськими. Співробітники поліції нагадали дітям правила безпеки, їх права та обов'язки", - пояснили в прес-службі.

Крім цього, додається, що поліцейські Донецької області приєдналися до всеукраїнської акції "Відведи дитину в школу". Таким чином вони забезпечили безпеку дітей під час свята першого дзвінка.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що у Донецькій області на перше вересня не відкриються 22 школи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.