Латвія передала гуманітарний вантаж для мешканців Донбасу

Українців, звільнених з російського полону, Латвія готова прийняти до себе

В Донецьку область з Латвійської Республіки прибув гуманітарний вантаж. Він призначений для цивільного населення області, яке проживає поблизу лінії розмежування, передає прес-служба Донецької обласної держадміністрації.

Як наголошується, це вже 16-й гуманітарний вантаж, який доставляють безпосередньо в Донецьку область.

"Цього разу ми привезли медичний перев'язувальний матеріал, одяг, дитячі іграшки, які будуть передані в Мар'їнку і станицю Луганська. Крім гуманітарної підтримки ми бачимо ряд напрямків, де ми готові працювати. Наприклад, співпраця між органами самоврядування, тому що це можливість повчитися один у одного", - сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс.

Також, додається, що Латвія готова прийняти українців, звільнених з російського полону при обміні 7 вересня 2019 року.

"Оборонна галузь Латвійської Республіки вже шостий рік надає підтримку солдатам і мирним мешканцям, які страждають від військового конфлікту на сході України. З початку літа 2014 року діти військовослужбовців Збройних Сил і Національної гвардії України отримують посилки з необхідними речами для навчання і подарунки на Різдво. З початку 2017 року, гуманітарні вантажі доставляються безпосередньо в Донецьку і Луганську області, де більше всього потребують допомоги", - пояснили у прес-службі.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що бухгалтер з Донецька стала фронтовою розвідницею. Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.