Окупанти проводять атестацію офіцерського складу, - розвідка

З кінця вересня окупанти планують проводити комплексну перевірку своїх частин

Командування Збройних сил Росії почало проводити масштабні заходи з атестації офіцерського складу з'єднань та частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ). Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначається, сформовані спеціальні комісії, які будуть визначати придатність до виконання завдань за призначенням та відповідність займаним посадам.

"У рамках атестації особливу увагу звертають на виявлення серед зазначеної категорії наркозалежних", - йдеться в повідомленні.

Крім того, додається, що з 20 вересня під керівництвом штабу Південного військового округу Збройних Сил РФ буде проведена комплексна перевірка з'єднань і частин окупаційних військ. Це буде робитися з метою визначення їх потреб щодо забезпечення діяльності в наступному році.

"Підрозділи Об'єднаних сил знаходяться напоготові до підступних і провокаційних дій зі сторони російсько-окупаційних військ", - кажуть у прес-службі Міноборони.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що окупанти застосували озброєння БМП, гранатомети і стрілецьку зброю. Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.