Поліцейських на Донбасі вчили протидіяти методам російських спецслужб

Рейтинг довіри до поліції Донецької області становить 4,8 за десятибальною шкалою

В Донецькій області місцевих поліцейських вчили протидіяти методам російських спецслужб і займалися удосконаленням їх навичок з захисту громадян в інформаційній війні. Для цього в області провели тренінг "Гібридна агресія РФ в Україні: розпізнати та попередити", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, також проводили семінар для засобів масової інформації.

"Досвідом ділилися експерти у сфері євроатлантичної інтеграції та протидії гібридним загрозам та представники Національного інституту стратегічних досліджень. Поліцейські розглянули тактику дій агресора в інформаційному полі, мета яких - дискредитувати політичну владу, підірвати довіру до правоохоронних органів і забезпечити реванш проросійських сил", - йдеться в повідомленні.

Також додається, що прес-офіцери навчалися на практиці реагувати на непрогнозовані виклики і протистояти методам впливу спецслужб Російської Федерації.

Рейтинг довіри до поліції Донецької області на сьогодні - найвищий серед інших силових структур і становить 4,8 за десятибальною шкалою. Це згідно з даними Національного інституту стратегічних досліджень.

"Рейтинг суспільного спокою і відчуття безпеки в Донецькій області досягає 6,5. При цьому 30% опитаних донеччан вважають, що за останні 4 роки криміногенна ситуація в регіоні покращилася", - пояснили в прес-службі.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що поліцейські в Донецькій області влаштували флешмоб "Світ рівних".


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.