В Авдіївці мешканці можуть отримати допомогу на продукти харчування

Люди будуть отримувати грошову допомогу протягом холодного сезону

В Донецькій області у прифронтовій Авдіївці стартує проект, який спрямований на поліпшення продовольчої безпеки у східній Україні. Реалізацією даного проекту буде займатися Норвезька рада у справах біженців (NRC), передає прес-служба Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Як зазначається, внутрішньо переміщені особи (ВПЛ), що проживають в Авдіївці, а також місцеві мешканці, які постраждали в результаті конфлікту, можуть отримати допомогу на продукти харчування.

"Люди будуть отримувати грошову допомогу для покриття основних потреб у продуктах харчування протягом холодного сезону в розмірі приблизно 970 гривень в місяць протягом чотирьох місяців", - йдеться в повідомленні.

Для того, щоб отримати таку допомогу необхідно зареєструватися для участі в програмі. Це можна зробити з понеділка по четвер з 09:00 до 14:30.

"Пріоритет у відборі учасників буде надаватися внутрішньо переміщеним особам з доходом на одного члена сім'ї менше 1936 гривень в місяць, місцевим мешканцям району, літнім людям від 60 років з доходом на одного члена сім'ї менше 1936 гривень в місяць, людям з інвалідністю (1 і 2 групи) і людям з серйозними хронічними захворюваннями", - пояснили в прес-службі.

Додаткову інформацію про те, як взяти участь у проекті "Покращення продовольчої безпеки у східній Україні", можна отримати за телефоном "гарячої" лінії Норвезької ради у справах біженців - 0800 302 007 або за електронною адресою [email protected]

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що у жовтні дітям з Донбасу пропонують поїхати на оздоровлення.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.