"Концептуальний квартирник" проведуть в Маріуполі

Місцеві мешканці зможуть насолодитися музикою і поезією
В Донецькій області в Маріуполі вже цієї суботи, 5 жовтня, відбудеться "Концептуальний квартирник". Його проведуть на базі платформи "Халабуда", передає прес-служба Маріупольської міської ради.
Як зазначається, місцеві мешканці і гості міста зможуть насолодитися музикою і поезією молодих авторів. Всі охочі, хто захоче поділитися своєю творчістю, зможуть це зробити з допомогою "вільного мікрофона".
Всім, хто прийде на захід обіцяють видати гарячий чай, солодощі та гарний настрій. Початок о 18:00.
Варто зазначити, що в Маріуполі стартував регіональний етап програми особистісного та професійного розвитку молоді "державник". Це дозволить молодим людям від 18 до 25 років протягом десяти днів займатися розвитком своїх навичок, в тому числі лідерства, а також підвищити рівень громадянської активності.
Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що мешканців Бахмута запрошують на безкоштовний тренінг з бізнесу.