Мобільні бригади з сексуально і репродуктивного здоров'я працюють на Донбасі

Бригади складаються з акушера-гінеколога, сімейного лікаря, медсестри або акушера

На сході України, в Донецькій і Луганській областях, продовжують працювати три мобільні бригади від UNFPA України. Вони надають послуги з сексуально і репродуктивного здоров'я, а також боротьби з гендерно-обумовленим насильством, передає прес-служба UNFPA України.

Як зазначається, бригади складаються з акушера-гінеколога, сімейного лікаря, медсестри або акушера і соціального працівника. Вони надають медичні послуги в населених пунктах сільської місцевості вздовж лінії розмежування.

Зокрема, мобільні медичні бригади надають послуги з охорони материнства, надання консультацій з питань планування сім'ї та надання засобів контрацепції, надання загальних та індивідуальних консультацій з питань здоров'я жінок. А також проводяться профілактичні заходи, діагностика та лікування інфекцій.

"Забезпечення потреб у сфері сексуального та репродуктивного здоров'я у жінок з інвалідністю, надання медичної, соціально-психологічної, юридичної підтримки постраждалим від гендерно-обумовленого насильства", - йдеться в повідомленні, а саме в переліку послуг, які надають ці мобільні групи.

Протягом вересня мобільні медичні бригади виїжджають за наступним графіком у Донецькій області: Бахмутський район - Дослідне (2.09), Покровське, Клинове (3.09), Майорськ (4.09), Іванівське (5.09), Верхньокам'янське (12.09), Зайцево (13.09), Сіверськ (14.09), Новолуганське (16.09), Покровське, Клинове (17.09), Луганське (18.09), Миронівка, Відродження, Воздвиженка (19.09), Жованка (20.09), Звановка, Верхньокам'янське, Переїзне (21.09), Світолодарськ (23.09), Сіверськ (24.09).

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що на Донбасі проведуть міжнародний конкурс архітекторів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.