«Впевнена відсіч»: поліція Луганщини проведе курси самозахисту

Жінок і дівчат навчатимуть фізичному та психологічному захисту

У Луганській області розпочинається реалізація проекту "Впевнена відсіч", який спрямований на вирішення проблем, пов'язаних з насильством щодо жінок. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луганської області.

"Якщо ви хочете дізнатися, як уберегтися від насильства, як навчитися захищати себе і свою дитину в подібній ситуації, куди повідомляти і як діяти, якщо сталася біда – запрошуємо вас на заняття", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на заняттях можна буде навчитися прийомам фізичного і психологічного захисту і користуватися спеціальними засобами оборони. Можна буде проконсультуватися з юристами і навчитися надавати першу допомогу.

"Курси є абсолютно безкоштовними. Вік, фізична підготовка, попередні уміння і навички ролі не грають. Реєстрація за посиланням", – додали в поліції.

Раніше портал "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що управління Патрульної поліції на Луганщині очолив 31-річний старший лейтенант поліції Віктор Левченко.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.