Студенти на Донбасі можуть отримати три гранти

Взяти участь у конкурсі можна безкоштовно

Студенти на Донбасі можуть взяти участь у конкурсі і отримати приз - оплату одного року навчання в українському вузі. Загальна сума гранту становить 63 000 гривень, передає прес-служба Бахмутської міської ради.

Як зазначається, запропоновано три гранти, які можуть виграти три людини.

"Участь можуть взяти не тільки студенти, які навчаються на контрактній основі, але і студенти-бюджетники. Призовий фонд становить понад 63 000 гривень (три гранти та заохочувальні призи: за друге місце можна отримати по 5000 гривень, а за третє - по 1000 гривень). Теми для написання робіт пропонуються з фінансово-економічної сфери для поліпшення фінансової грамотності української молоді", - йдеться в повідомленні.

Також додається, що студенти, які навчаються за рахунок бюджету можуть отримати оплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування чи маркетингу.

Прийняти участь у конкурсі можна безкоштовно. Роботи прийматимуть до 17 листопада цього року. Більш детально щодо цих трьох грантів можна дізнатися за посиланнями: грант 1, гранат 2 і грант 3.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що майбутнім бізнесмена в Бахмуті розповіли, як продати слона.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.